k navigaci

Redakční systém NetPublicator

Publikační systém NetPublicator je komplexní modulární systém, umožňující rychlou a efektivní správu obsahu webových stránek i bez jakékoli znalosti programování, což Vám přináší úsporu času a snížení nákladů.
Kompletní obsah webu je pak možné editovat prostřednictvím vizuálního editoru (WYSIWYG) z prostředí běžného internetového prohlížeče.

NetPublicator se uplatňuje v celé řadě situací, od jednoduchých firemních prezentací či ON-LINE katalogů až po rozsáhlé informační servery a portály.

NetPublicator je aplikací, jenž Vám umožní spravovat webové stránky v jednotném prostředí, jenž je možno dále rozšiřovat o nové a nové funkce jak z naší nabídky tak též programovaných přímo dle Vašich představ a požadavků. Ve správě se tak nemusíte omezovat jen na publikování informací, ale nabízíme Vám tímto mnoho pokročilých funkcí počínajíce analýzou návštěvnosti serveru a chování uživatelů na serveru, přes správu databází zájemců o zasílání různých informací elektronickou poštou či interaktivní diskusi s návštěvníky až po implementaci modulu elektronického obchodu.

Obrovskou výhodou publikačního systému NetPublicator je jeho modularita. To Vám dává možnost vybrat si jen ty moduly, které opravdu potřebujete, což velkou mírou pomáhá minimalizovat počáteční investice do kompletní webové prezentace. V okamžiku, kdy se rozhodnete Vaši prezentaci funkčně rozšířit, stačí jen přiobjednat odpovídající modul.

Neváhejte a kontaktujte nás - navrhneme Vám ideální řešení šité na míru Vašim představám.

Video-manuály

- Popis přístupu k uložisti prezentace přes protokol FTP
- Hromadné nahrávání obrázku do galerie
- Přihlášení do Google Analytics
- Postup vkládání obrázku do článku
- Vkládání videa z Youtube.com do článku


Anketa

Jaká cena e-shopu je pro Vás přijatelná?
Celkem hlasovalo
374


© 2008 Webglobal.cz | Odkazy