k navigaci

Webglobal se představuje

Tvorba internetových prezentací

Kvalitní a promyšlená prezentace je současně také vizitkou firmy, dokáže zprostředkovat první a vlastně také rozhodující kontakt s klientem. Je pro něj cenným informačním zdrojem o důležitých novinkách a obchodních informacích.
Nepodceňujte proto tuto skutečnost a udržujte své stránky stále ve svěžím designu, který bude vyjadřovat vaše firemní ego.
Nabízíme vám realizaci internetové prezentace od samotného začátku, přetvoření starších internetových stránek do moderního stylu současnosti, využítí více dnešních technologií a především oslovení návštěvníka hned při prvním seznámení.

AKTUÁLNĚ Z VÝVOJE NAŠEHO E-SHOP SYSTÉMU:

multimediální průvodce využitím kreditních funkcí e-shopu
placení kartou systémy České spořitelny a Raiffeisenbank
- průvodce využitím dárkových kupónů v e-shopu

Údržba a aktualizace internetových prezentací

Aby byli internetové prezentace pro návštěvníky zajímavé a často se na ně vraceli, je třeba na nich publikovat stále aktuální informace. Nabízíme Vám údržbu vašich stránek. Změny provádíme takřka okamžitě a vy tak můžete prezentovat jen to nejaktuálnější.

K provádění aktualizací Vám též nabízíme publikační systém NetPublicator, jenž Vám umožní aktualizovat prezentace bez znalosti programování. Podrobnosti o publikačním systému NetPublicator získáte na stránce produktu. Případně se můžete podívat na video návody k publikačnímu systému NetPublicator.

Programování internetových aplikací

Jsme schopni realizovat jakékoliv Vaše požadavky v oblasti internetového programování. Nabízíme Vám možnost nechat si individuálně upravit kteroukoliv z našich typizovaných aplikací, spojit funkce více aplikací do jedné apod.
Stejně tak nabízíme vytvoření libovolné zakázkové aplikace od začátku do konce jen pro Vás - rozsah témat je omezen jenom Vaší představivostí.

Naše aplikace realizujeme v těchto prostředích:

- ASP.NET, AJAX, JavaScript, jQuery
- Microsoft SQL 2008, 2014
- Microsoft Visual C#


Anketa

Jaká cena e-shopu je pro Vás přijatelná?
Celkem hlasovalo
375


© 2008 Webglobal.cz | Odkazy